Profil Link4 na linkedin

Link4 to jedno z mediów społecznościowych, które opiera się na wymianie komunikatów między profesjonalistami lub użytkownikami zainteresowanymi daną branżą. Profil Link4 na linkedin jest przykładem na to, jak można wykorzystywać taki portal społecznościowy do budowania sieci kontaktów oraz zdobywać potencjalnych pracowników.

Profil Link4 na linkedin jest przykładem profesjonalizmu

Informacje, jakie udostępnia nam profil Link4 na linkedin, są ściśle związane z życiem firmy – możemy się dowiedzieć m.in. o nowym prezesie firmy lub o zdobywanych nagrodach i wyróżnieniach, np. wygranej w konkursie „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2015” lub wygranej w konkursie HR Dream Team. Tego typu informacje pokazują Link4 od jak najlepszej strony, dając do zrozumienia, zarówno klientom, jak i potencjalnym pracownikom, że mają do czynienia z solidną firmą, z której usług warto skorzystać.

Profil Link4 na linkedin informuje o akcjach charytatywnych

Na profilu Link4 udostępnione są także informacje dotyczące działań poza profesjonalną aktywnością firmy – wiadomości o różnego rodzaju akcjach charytatywnych, w które angażuje się Link4 są dla obserwujących profil informacją o wartościach, jakie wyznaje firma. Profil Link4 na linkedin przedstawia przedsiębiorstwo jako spółkę, która nie pozostaje obojętna na losy swoich klientów.

Profil Link4 na Linkedin – dla kogo?

Jeśli lubisz obserwować firmy, z usług których korzystasz lub z usług których chciałbyś korzystać, profil Link4 na linkedin będzie dla Ciebie ciekawym miejscem wartym odwiedzania i obserwowania życia marki. Wchodząc na ten profil będziesz mógł się dowiedzieć o najświeższych informacjach, nie tylko dotyczących wewnętrznych spraw przedsiębiorstwa, jak np. informacje o nowych pracownikach, ale także dzięki obserwacji takiego profilu możesz przeczytać o najnowszych promocjach czy usługach, jakie oferuje firma.

Comments are closed.